عضویت در کانال تلگرامی سایت

تبلیغات

عنکبوتی که شبیه به نوعی غذای گران قیمت است

مردی پس از پیدا کردن یک عنکبوت عجیب که شبیه به یک تکه سوشی است و در خانه اش مخفی شده بود، آن را به اینترنت آورد و معرفی کرد تا موجب حیرت کاربران شود. ویلیام ویلیامسون، از سیدنی استرالیا، عکسی از یک جاندار عجیب و غریب را در یک گروه محلی فیس بوک به امید اینکه کسی بتواند آن را تشخیص دهد، پست کرد. مردم به سرعت تشخیص دادند که آن عنکبوت شبیه به یک تکه کوچک سوشی است که با برنج، آووکادو و تخم مرغ پخته می‌شود.


اکثریت کاربران رسانه‌های اجتماعی ادعا کرده اند که قبلاً هرگز چنین چیزی را ندیده بودند. یک نفر گفت:" در نگاه اول فکر کردم این یک سوشی است. " دیگری گفت:" آیا این چیزیست که خرگوش عیدپاک و یا سگ تف می‌کند؟ " یک کاربر از یافتن این موجود هشت پا کاملاً وحشت کرده بود و از آقای ویلیامسون درخواست کرده بود تا "خانه را کامل سم پاشی کند. "

این عنکبوت مرموز در نهایت به عنوان یک عنکبوت اوردگاریوس شناخته شد؛ نوعی عنکوبت که چنانچه در ادامه گفته ایم در ساحل شرقی استرالیا یافت می‌شوند و خوشبختانه هیچ تهدیدی برای انسان‌ها ایجاد نمی‌کنند و بر طبق نظر موزه استرالیا، طدل یک ماده کاملاً بالغ اش می‌تواند به ۲.۵ سانتی متر برسد.


عنکبوتی که شبیه به نوعی غذای گران قیمت است

بر خلاف بسیاری از عنکبوت‌ها که تار عنکبوت می‌سازند، این عنکبوت با شکوه راه‌های بیشتری برای گرفتن طعمه خود دارد و راه متفاوت آن‌ها این است که از یک نخ ابریشمی چسبناک استفاده می‌کنند که در انتهایش یک گلبول دارد و بویی شبیه بوی یک نوع خاص پروانه ماده تولید می‌کند است بوی آن بید نر را جذب می‌کند و آن‌ها را در ابریشم به دام می‌اندازند. این عنکبوت‌ها معمولاً در باغ آویزان می‌شوند و در حفظ و دفع آفات عالی هستند.

منبع:نمناک

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار